316. PIĘĆ ŁYŻEK DO KONFITUR, Niemcy, k. XIX w.

500.00

Srebro, próba 800, złocenie, waga 120 g, dł. 21 i 10,5 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, S; głowa w kokoszniku, 84

Trzonki w formie gałązek, czerpaczki w formie listków

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

Aukcja 193, 27.06.2020