SOLNICZKA, Rosja, Petersburg, 1848

2,250.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone; waga 46,4 g; 4 x 8 x 6 cm

Puncowanie: 84, skrzyżowane kotwice i berło; G(…); (П)Д/(184)8