SOLNICZKA, Rosja, Petersburg, Jefim Sidorow, 1833

3,000.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocona; waga 70,3 g; 4 x 10 x 7,3 cm

Puncowanie: skrzyżowane kotwice i berło; M.K/1833; EФ:C; 84