Hugo von SOMNITZ

1,700.00

PEJZAŻ Z DWIEMA KOBIETAMI PRZY STUDNI, poł. XIX w.

Olej, płótno; 23,5 x 30,5 cm

Sygnowany p.d.: H.v.Somnitz; na odwrocie; Hugo von Somnitz pinxit