7,475.00 zł
Majolika, wys. 67 i 69 cm
Sygnowane niebieskim drukiem: kwiat bratka; wyciskiem: 9059, 0906
Stan pasterza: klejony kciuk pasterza, róg kozy, brak kija; pasterki: drobne ubytki szkliwa