DWOJE PASTERZY, Czechy, Duchcov, Royal Dux, po 1897

7,475.00

Majolika, wys. 67 i 69 cm

Sygnowane niebieskim drukiem: kwiat bratka; wyciskiem: 9059, 0906

Stan pasterza: klejony kciuk pasterza, róg kozy, brak kija; pasterki: drobne ubytki szkliwa