Adam SETKOWICZ

6,500.00

DZIEWCZYNKA I KURY

Olej, płótno; 35,5 x 50,5 cm

Sygnowany l.d.: A. Setkowicz

Adam SETKOWICZ

1876 Kraków – 1945 Kraków