004. Jakub Michał KASPROWICZ

2,500.00

RYBACY CIĄGNĄCY SIEĆ

Olej, płótno; 60 x 90 cm

Sygnowany l.d.: J. M. Kasprowicz

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3200

Jan Michał KASPROWICZ

1905 – 1975

Aukcja 188, 14.12.2019