ŁYŻECZKA, Polska, Warszawa, Wilhelm Luther; 1856

172.00

Srebro, próba 84, waga 22,6 g, dł. 15,5 cm

Puncowanie: W.K./1856; 84, dwugłowy orzeł; W.Luther; kogut