800.00 zł
ULICA FRETA W WARSZAWIE
Olej, tektura; 15 x 22 cm
Sygnowany p.d.: JP.
Jerzy PAWŁOWSKI
1909 – 1991
Popularny malarz wedut warszawskich.
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200
◙