Jakub Michał KASPROWICZ

1,853.00

SPRZEDAŻ DYWANÓW

Olej, płótno; 35 x 5 1cm

Sygnowany l.d.: J. M. Kasprowicz

Jan Michał KASPROWICZ

1905 – 1975

Malarz scen orientalnych i pejzaży marynistycznych bliskich stylistycznie twórczości Feliksa Michała Wygrzywalskiego