Horace VERNET

1,150.00

WICEKRÓL EGIPTU MUHAMMAD ALI PASZA, 1818

Litografia, papier; 40 x 34 cm (kompozycja)

Sygnowany z kamienia śr. d. H. Vernet 1818; pod ryciną: la tete dessine d’apres un Croquis de Mr le Cte de Forbin Imp. Lithog. de Fr. Delpech / Mohamed Ali Pacha Vice-Roi de Egypte. / Dedie a Monsieur le baron Vivant Denon

Stan: po konserwacji, ślady złożenia