LIPOWA ALEJA, pocz. XX w.

11,500.00

MALARZ ROSYJSKI

Olej, płótno naklejone na deskę; 50 x 32 cm

Na ramie tabliczka z napisem: M. Любимова | 1904; na odwrocie napis: x Любимов | (конец XIX – начало ХХ)

Autorem tego obrazu może być Aleksandr Michajłowicz Liubimow (1879 – 1955), rosyjski malarz, grafik i pedagog. Uczeń Repina w petersburskiej Akademii. Profesor malarstwa w akademiach charkowskiej i leningradzkiej.