169. EKSPRES DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.

1,800.00

Plater na nowym srebrze, szkło, drewno (uchwyty), wys. całk. 31 cm

Puncowanie: NorbliniSka Galw Warszawa; B; 1198; kometa

Cena wywoławcza 1800

Estymacja 2100 – 2200

Aukcja 184, 27.07.2019