171. CUKIERNICA W FORMIE PACZKI, Rosja, Petersburg, Robert Kochun, 1882

4,000.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 355 g, 6 x 12 x 9 cm

Puncowanie: PK; 84/ AФ / 1882

Na wieku wyryty monogram CK pod koroną

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3200

Aukcja 184, 29.07. 2019