4,000.00 zł
Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 355 g, 6 x 12 x 9 cm
Puncowanie: PK; 84/ AФ / 1882
Na wieku wyryty monogram CK pod koroną
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3000 – 3200
Aukcja 184, 29.07. 2019