I. HOŘOVSKÝ

750.00

MODELKA NA KRZEŚLE, poł. XX w.

Olej, pilśnia; 79 x 63 cm

Sygnowany p.d.: Hořovský

Malarz czeski występujący na tamtejszym rynku. Malował przed wszystkim kwiaty.

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1500 – 1800

Aukcja 186, 19.10.2019