Feliks WALKIEWICZ

920.00

KOMETA wg Artura Grottgera

Litografia, papier; 445 x 590 mm (plansza 620 x 775 mm)

Sygn. Pod komp.: Z oryginału A. Grottgera rys. na kamieniu Feliks Walkiewicz Tow. Zach. Szt. Pięk. W Król. Pol. Odbito w Litografji Jana Cotty w Warszawie / Kometa