Piotr KRAWCZYK

1,207.00

PEJZAŻ ZIMOWY Z RZEKĄ

Olej, deska; 19,5 x 25 cm

Sygnowany l.d.: Piotr Krawczyk

Malarz pejzażysta rozwijający tradycje sztuki początku XX w. Członek powstałej w 1979 r. Płockiej Grupy Plastyków RAMA ’79 z która wielokrotnie wystawiał.