17,250.00 zł
Srebro, waga całkowita 3676 g
Dwa dzbanki, mlecznik, cukiernica, próba 800, wewnątrz częściowo złocone, waga 1598 g
Dzbanek do kawy (wys. 18 cm), dzbanek do herbaty (wys.16 cm), cukiernica ( wys. 11 cm), mlecznik (wys.9 cm)
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, w kształcie serca W.S./H.
Taca, Holandia, 1865 r.
próba 833, waga 2078 g, 63 x 38 cm
Wyryta dedykacja: Sam Thelander 1947
Puncowanie: w wielokącie lew kroczący z kluczem i cyfrą 2; w owalu litera F; w sześciokącie między gwiazdkami HH; w kole głowa Minerwy