Mieczysław PETRYCKI

1,150.00

GÓRAL, ok. 1935

Akwarela, papier naklejony na tekturę; 43,5 x 33 cm

Sygnowany l.d.: MPetrycki

Mieczysław PETRYCKI

Malarz poznański. Wystawiał w tym mieście w latach 1937-37. W 1942 r. wykonywał prace malarskie dla paulinów na Jasnej Górze.