601.88 zł
DZIEWIĘĆ RYSUNKÓW I GRAFIK
Różne techniki (linoryt, kredka, litografia, tusz, akwarela), wym od 16 x 11 do 22,5 x 16 cm
Różne tematy (Kazimierz Dolny, Kościół Wniebowzięcia NMP w Łodzi, sceny figuralne, widoki miejskie, beduin)
Sygnowane ołówkiem: Bronisław Ligęza, jeden datowany: 1945