291. Marta LIPOWSKA

700.00

NASTURCJE, 2017

Olej, płótno; 30,5 x 40,5 cm

Sygnowany p.d.: M. lLpowska; sygnowany, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza 700

Estymacja 900 – 1000

Marta LIPOWSKA

ur. 1978

Studiowała na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. W 2003 roku Dyplom uzyskała w pracowni malarstwa prof. Jacka Wojciechowskiego.
Brała udział w wielu plenerach i wystawach poplenerowych.

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00