SZTAMBUCH UCZENNICY U SIÓSTR BENEDYKTYNEK WE LWOWIE, 1902 – 1907

1,150.00

Oprawa niebieski aksamit, 19 cm, z brązowym, srebrzonym, złoconym okuciem

Wewnątrz 48 kart wypełnionych wpisami po polsku i jeden po rosyjsku, rysunki,