ALBUM FOTOGRAFII

5,750.00

Oprawa skórzana z mosiężna, niklowana klamrą; 28,5 cm; wewn. 16 tekturowych kart z 74 fotografiami portretowymi warszawskich fotografów na firmowych tekturkach z 2 poł. XIX i pocz. XX w

Jan Mieczkowski (5 szt); J. Kostka i Mulert (5 szt.); M.Pusch (4 szt.); Karoli & Pusch (10 szt.); Kloch i Dutkiewicz (4 szt.); Rembrandt (4 szt.); Konrad Brandel (2 szt.); Conrad 94 szt.); St. Bogacki (2 szt.); J. Jankowski (3 szt.); W. Twardzicki (11 szt.); Konstanty (2 szt.); Jadwiga Malewicz (2 szt.), T. Boreti (2 szt.); po 1 szt. Sigismond,; Leonard; B. Marion; E. Troczewski; Bernardi; W. Talbot; G. Leinder; Pazetti; Edward Troczewski; J. Kochel; Makart; A. Hincha; H. Hilirowicz; Karol Beyer