690.00 zł
Srebro, próba sterling (925)
1. model Chantilly, USA, RI, Providence, Gorham, po 1895
Srebro, próba sterling (925), waga 16 g, dł.11,7 cm
Sygnowana: Pat 1895 lew, kotwica, G Sterling
Wyryte: D
2. model Repousse, USA, Maryland, Baltimore, Kirk, 1925 – 1932
Srebro, próba sterling (925), waga 27,1 g, dł. 13 cm
Puncowanie: S.Kirk & Son Inc Sterling
3. po 1903
Srebro, próba sterling (925), waga 34,5 g, dł. 15,5 cm
Puncowanie: Sterling Pat 1903
Wyryte: ADH
4. XX w.
Srebro, próba sterling (925), waga 61,2 g, dł. 20 cm
Puncowanie: głowa, Sterling
Wyryte: D