CZTERY ŁOPATKI AMERYKAŃSKIE

690.00

Srebro, próba sterling (925)

1. model Chantilly, USA, RI, Providence, Gorham, po 1895

Srebro, próba sterling (925), waga 16 g, dł.11,7 cm

Sygnowana: Pat 1895 lew, kotwica, G Sterling

Wyryte: D

2. model Repousse, USA, Maryland, Baltimore, Kirk, 1925 – 1932

Srebro, próba sterling (925), waga 27,1 g, dł. 13 cm

Puncowanie: S.Kirk & Son Inc Sterling

3. po 1903

Srebro, próba sterling (925), waga 34,5 g, dł. 15,5 cm

Puncowanie: Sterling Pat 1903

Wyryte: ADH

4. XX w.

Srebro, próba sterling (925), waga 61,2 g, dł. 20 cm

Puncowanie: głowa, Sterling

Wyryte: D