SIEDEM ŁYŻECZEK AMERYKAŃSKICH

690.00

Srebro, próba sterling (925)

1. TRZY ŁYŻECZKI model Chantilly, RI, Providence, Gorham, po 1895

Srebro, próba sterling (925), waga 26,7 g, dł. 10,5 cm

Sygnowane: Pat 1895 lew, kotwica, G Sterling

2. ŁYŻECZKA Z MADONNĄ, RI, Providence, Gorham, 1895

Srebro, próba sterling, złocenie, waga 15,4 g, dł. 13 cm

Puncowanie: Copyrighted / lew, kotwica, G / Sterling

Wyryte: Xmas 1895 / Annah

3. ŁYŻECZKA AŻUROWA, Nowy Jork, Whiting, 1910 – 1926

Srebro, próba sterling (925), waga 12,3 g, dł. 14,7 cm

Puncowanie: Lew z literą W, Sterling Pat 1910

Wyryty monogram: JWC

4. PARA ŁYŻEK, Massahusetts, Attleboro, Watson, ok. 1920

Srebro, próba sterling (925), waga 41,6 g, dł. 15 cm

Puncowanie: LT, korona, W, lew, sterling