243. NÓŻ DO SERA, fason empire (egipski), Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

450.00

Plater na nowym srebrze (trzonek), stal niklowana (ostrze), dł. 18,5 cm

Puncowanie: Fraget N Plaqe; na ostrzu: J.Fraget

Cena wywoławcza 450

Estymacja 550 – 600

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00