240. AŻUROWA ŁOPATKA DO CIASTA, Niemcy, k. XIX w.

200.00

Srebro, próba 800, waga 43,8 g, dł.17 cm

Puncowanie: 800, EA, półksiężyc, korona

Cena wywoławcza 200

Estymacja 240 – 250

179 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

02 luty 2019 | sobota, godz: 17:00