Jerzy KOSSAK

10,000.00

UŁAN KRECHOWIECKI NA POSTERUNKU, 1934

Olej, sklejka; 40 x 30,5 cm

Sygnowany l.d.; Jerzy Kossak 1934

Cena wywoławcza 5000

Estymacja 6500 – 7000

178 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

15 grudzień 2018 | sobota, godz: 17:00

Jerzy KOSSAK

1886 Kraków – 1955 Kraków