Jacek Malczewski

117,000.00

PORTRET BARONA KONSTANTEGO BRUNICKIEGO, 1908

Olej, tektura. 87 x 71 cm
Sygn. l. d.: J Malczewski 1908 12/11

cena sprzedaży: 117 000 zł

cena wywoławcza: 62 500 zł

32 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

14 luty 2004 | sobota, godz: 17:00

16.