Stanisław Bohusz-Siestrzeńcewicz

106,000.00

SIANOKOSY, ok. 1895-1900

Olej, płótno; 60,5 x 90 cm
Sygnowany l. d.: SIESTRZENCEWICZ | WILNO

cena sprzedaży: 106 000 zł

cena wywoławcza: 106 000 zł

64 Aukcja malarstwa i rzemiosła

28 lipiec 2007 | sobota, godz: 17:00

poz 6.