IKONA W KIOCIE, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, pocz. XX w.

3,220.00

Tempera, deska; okład mosiężny, srebrzony, złocony; 13,5 x 11,5 cm; ramka drewniana, złocona, kiot drewniany z przeszklonymi drzwiczkami, obwiedzionymi podwójną mosiężną taśmą; 25 x 23 cm

Na ikonie drukowana nalepka sprzedawcy: Минский утарно-свљчн. склад