1,200.00 zł
LIPOWA DROGA, 2016
Olej, płótno; 80 x 110 cm
Sygnowany l.d.: W.Piekarski 2016
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 2000 – 2500
◙
Wojciech PIEKARSKI
ur. 1980 Łask
Ukończył w 2007 r. Politechnikę Łódzką. Zajmuje się wyłącznie malarstwem. Maluje sceny sakralne, portrety, pejzaże, martwe natury i akty. Nawiązuje do tradycji wielkich mistrzów, szczególnie Caravaggia. Z uczelni wyniósł umiejętności dobrego rysunku i znajomość perspektywy, które bardzo przydają mu się w tworzeniu zbliżonych nieraz do hiperrealizmu kompozycji. Jego twórczość cieszy się dużym uznaniem amatorów malarstwa realistycznego.