267. Wojciech PIEKARSKI

1,200.00

LIPOWA DROGA, 2016

Olej, płótno; 80 x 110 cm

Sygnowany l.d.: W.Piekarski 2016

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 2000 – 2500

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00

Wojciech PIEKARSKI

ur. 1980 Łask

Ukończył w 2007 r. Politechnikę Łódzką. Zajmuje się wyłącznie malarstwem. Maluje sceny sakralne, portrety, pejzaże, martwe natury i akty. Nawiązuje do tradycji wielkich mistrzów, szczególnie Caravaggia. Z uczelni wyniósł umiejętności dobrego rysunku i znajomość perspektywy, które bardzo przydają mu się w tworzeniu zbliżonych nieraz do hiperrealizmu kompozycji. Jego twórczość cieszy się dużym uznaniem amatorów malarstwa realistycznego.