270. Marcel AZNAR

600.00

RYBACY NA BRZEGU MORZA, k. XX w.

Olej, płótno; 16,5 x 27,5 cm

Sygnowany p. d.: M. Aznar

Cena wywoławcza 600

Estymacja750 – 800

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00