78. Zdzisław CZERMAŃSKI

250.00

LEKCJA, 1936

Litografia offsetowa, papier; 32 x 23,5 cm

Sygnowany z płyty l.d.; Czermański

Z teki: Piłsudski na Syberii

Cena wywoławcza 100

Estymacja 150 – 160

173 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

16 czerwiec 2018 | sobota, godz: 17:00