77. Zdzisław CZERMAŃSKI

300.00

JÓZEF PIŁSUDSKI NA TRYBUNIE, 1935

Litografia offsetowa, papier; 47 x 33 cm

Sygnowany z płyty l.d.: Czermański

Z teki: Józef Piłsudski w 13 planszach, Wydawnictwo J. Przeworskiego, Warszawa 1935.

Cena wywoławcza 100

Estymacja 150 – 180

173 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

16 czerwiec 2018 | sobota, godz: 17:00