188. KOBIETA Z WACHLARZEM, Austria, Wiedeń, pocz. XX w.

200.00

Miniatura, fotografia podmalowana gwaszem, kość; 82 x 63 mm
Sygnowana p. śr.: Cabane
Wewnętrzna ramka: mosiądz, zewnętrzna: kość, 14 x 11 cm

Cena wywoławcza 200

Estymacja 500 – 600

171 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

14 kwiecień 2018 | sobota, godz: 17:00