199. KOBIETA W KAPELUSZU, pocz. XX w.

200.00

Miniatura, gwasz, 5 x 4 cm (owal)
Sygnowana l.śr. Aubry
Ramka mosiężna; 13,5 x 9,5 cm

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 500

171 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

14 kwiecień 2018 | sobota, godz: 17:00