LASKA, Rosja, Petersburg, 1898 – 1903

1,725.00

Drewno toczone, rączka srebrna, próba 84, niello; skuwka stalowa; dł. 78,5 cm
Puncowanie: 84, głowa w kokoszniku, AP

Stan zachowania: na rączce ślady napraw