LASKA, Rosja, Petersburg, 4 ćw. XIX w.

2,070.00

Drewno toczone, kość, srebro, próba 84, emalia komórkowa, dł. 81,5 cm
Puncowanie: 84, skrzyżowane kotwice i berło; C(…)