IKONA W KIOCIE MATKI BOŻEJ KAZAŃSKIEJ, Rosja, Moskwa, 1882

5,175.00

Tempera, deska, okład srebrny, próba 84, 17,5 x 14 cm

ramka drewniana, złocona z Gołębicą Ducha Św., kot drewniany z przeszklonymi drzwiczkami zdobionymi mosiężną listwą
Puncowanie: A.A./1882 – cecha probierza Arkadija Arcybaszewa; 84, św. Jerzy