IKONKA, ŚWIĘTA BARBARA, Rosja, Moskwa, 1844

1,380.00

Tempera, deska, okład srebrny, próba 84, złocony, waga 7,7 g; 45 x 39 mm
Puncowanie: AK/1844; 84, św. Jerzy