ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria lub Francja, 1 poł. XIX w.

4,830.00

Dwukopertowy, kluczykowy, złoty, próba 18 k, śr. 33 cm

Na zewnętrznej kopercie w emalii przedstawienie putta z girlandą kwiatów, wybite: CH; 604, 18k, 8063; na wewnętrznej : ECHAPPEMENT / 1 CYLLINDRE / Aiguilles N8063 / TROUS EN RUBIS

Dewizka złota, próba 15 karatów z buteleczką na perfumy, waga 20,34 g, puncowanie: 15K

Stan zachowania: odpryski emalii