268. PUCHAREK, Polska, Warszawa, Karol Malcz, przed 1851

2,800.00

Srebro, próba 12, wewnątrz złocony, waga 225 g, wys. 13,5, śr. 8,2 cm
Puncowanie: 12; Malcz; w Warszawie; kotwica; pod koroną z 1851

Cena wywoławcza 2800

Estymacja 3500 – 4000

170 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

10 marzec 2018 | sobota, godz: 17:00