KUFEL Z POKRYWKĄ, Siedmiogród, Braszów, poł. XVIII w.

1,200.00

Fajans, szkliwo cynowe, malowane kobaltem, pokrywka cynowa, wys. 16, śr. 9,5 cm

Puncowanie na pokrywce: wyrastająca z drzewa korona między literami L H

Stan zachowania: odpryski szkliwa na krawędziach