1,200.00 zł
Fajans, szkliwo cynowe, malowane kobaltem, pokrywka cynowa, wys. 16, śr. 9,5 cm
Puncowanie na pokrywce: wyrastająca z drzewa korona między literami L H
Stan zachowania: odpryski szkliwa na krawędziach