PO BITWIE, 1 poł. XVIII w.

6,000.00

MALARZ FRANCUSKI

 Olej, płótno dublowane; 48 x 56 cm

Na pierwszym planie autor przedstawił pobojowisko i ostanie namaszczenie rannego żołnierza, któremu asystuje konno dowódca.