6,000.00 zł
MALARZ FRANCUSKI
Olej, płótno dublowane; 48 x 56 cm
Na pierwszym planie autor przedstawił pobojowisko i ostanie namaszczenie rannego żołnierza, któremu asystuje konno dowódca.