PRZYCISK DO PAPIERU Z ROSYJSKIM CHŁOPEM, Rosja, 2 poł. XIX w.

1,725.00

Brąz złocony, szary kamień, wym całk. 6,5 x 16,5 x 7,5 cm, figury 4 x 12 6 cm