1,150.00 zł
Rant: gładki; srebro 8,61 g. Stan: III+ Bitkin 809
Aw: Głowa cesarza Aleksandra I, w otoku: ALEXANDER I CESARZ SA.W.ROS.KROL POLSKI*
Rw: Pod koroną dwugłowy orzeł z insygniami królewskimi, na piersi orła owalna tarcza herbowa na draperii zwieńczonej koroną, poniżel litery I.|B. oraz napis: 43 43/125 Z GRZ.CZ.KOL. nad głowami orła data rozdzielona koroną 18|16, w otoku: 2.ZŁOTE POLSKIE.