SZEŚĆ WIDELCZYKÓW DO CIASTA, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, 1 poł. XX w.

690.00

Srebro, próba 800, waga 152,7 g, dł. 14 cm
Puncowanie: półksięzyc, korona, 800, orzeł
Wyryty monogram: M