NÓŻ DO MASŁA, Niemcy, pocz. XX w.

287.00

Srebro, próba 800 (trzonek), stal nierdzewna (ostrze), waga 50,4 g; dł. 19,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, BS