253. KACZOR, Niemcy, Selb Rosenthal, 1920 – 1933

700.00

Projekt Willy Zugel, 1914

Figurka, Porcelana, farby podszkliwne, wys. 19 cm

Sygnatura ryta: W.Zugel; zielenią chromu druk podszkliwny: korona/ Rosenthal / Selb-Bavaria; wyciskiem: K351; 11; czerwoną farbą naszkliwnie: AK

Cena wywoławcza 700

Estymacja 1500 – 1800

Aukcja 231, 13 kwietnia 2024r.